Szybki kontakt: +48 602 669 718

Miasteczko to nasza architektoniczna perła, mozaika wielokulturowa, co ma odzwierciedlenie w architekturze budynków zdobiących rynek. Na dzień dzisiejszy wszystkie prace ziemne zostały ukończone. Między innymi ukończyliśmy przebudowę kolektora miejskiego, dzięki czemu mieszkańcy miasta Biłgoraj mogą cieszyć się nową, zmodernizowaną kanalizacją miejską. Inwestycja  została sfinansowana w całości z środków własnych Spółki ECODOM EXPLORER. Nasze miasteczko to dzisiaj istny plac budowy. Jednocześnie trwają prace nad ukończeniem klimatycznego rynku. Wszystkie prace ziemne na chwilę obecną zostały ukończone i musi tu paść magiczne słowo „BRUKUJEMY

                           UWAGA !

Na dzień dzisiejszy wybudowaliśmy własny wodociąg, który niebawem przekażemy miastu, sieć studzienek burzowych, całą siatkę elektryczną włącznie ze światłowodami.

Co jest bardzo ważne !

Mimo niespodzianek pogodowych u nas jest sucho i bezpiecznie.

Dlaczego warto zamieszkać właśnie u nas???

MIASTECZKO NA SZLAKU KULTUR !

 Jedyne takie klimatyczne miejsce. Położone w centrum miasta, a jednocześnie w otoczeniu przyrody. Decydując się zamieszkać u nas  będziecie Państwo z okien swoich mieszkań, domów podziwiać piękną architekturę, tętniący życiem klimatyczny rynek. Jeżeli wyostrzycie wzrok, Waszym oczom ukaże się cudny park pełen zieleni, z której wyłoni się meczet tatarów krymskich, cerkiew z Rudki, w której planujemy muzeum ikon oraz pałacyk Nowakowskiego.

To nie wszystko !

Mamy do zaoferowania Państwu rząd kamieniczek tuż przy rynku, w których mogą Państwo zamieszkać oraz prowadzić rodzinne biznesy. Planujemy zamknąć rynek od południowej strony synagogi rzędem kolejnych designerskich kamienic. Tutaj będą Państwo mogli zakupić mieszkania. Już od dziś przyjmujemy zapisy.

Już niebawem nasz rynek zacznie tętnić życiem, a w przytulnych kafejkach, restauracjach, galeryjkach będziecie mogli skosztować potraw regionalnych, napić się dobrego wina zrobić zakupy lub usiąść z bliską osobą w jednej z kawiarenek i wypić pyszną kawę i powspominać dawne czasy.

Data 17 lipca 2020 roku, data uzyskania przez dewelopera pozwolenia na rozpoczęcie prac budowlanych II etapu budowy trzech kolejnych klimatycznych kamieniczek przy ul. Berka Joselewicza. Generalnym wykonawcą i jednocześnie deweloperem jest SASS – ZRBPHU RYSZARD SASS. Firma z wieloletnim doświadczeniem, dysponująca profesjonalną bazą sprzętową. Firma w swoich szeregach posiada wykwalifikowaną kadrę inżynierską i techniczną. Specjalizuje się w kompleksowej obsłudze dużych inwestycji budowlanych i remontowych.

Firma SASS była generalnym wykonawcą znaczących i prestiżowych inwestycji, między innymi: MODEL OPAKOWANIA, gdzie wybudowała oczyszczalnię, ZUS Biłgoraj- termomodernizacja budynku oraz budowa designerskiej kamienicy przy ul. Berka Joselewicza.

Powyżej prezentuję Państwu projekt architektoniczny tychże kamienic, oczywiście pomysłu Tadeusza Kuźmińskiego.

W kamieniczkach będą mieściły się 43 lokale mieszkalne, 5 lokali usługowych, komórki lokatorskie oraz winda, która będzie dowoziła lokatorów do podziemnych miejsc parkingowych.

Mamy do zaoferowania mieszkania w metrażu od 32mkw do 105 mkw. Do każdego mieszkania przynależy balkon, loggia lub taras. Posiadamy w ofercie mieszkania dwupoziomowe z dużymi tarasami z widokiem na rynek.

  Zapraszamy!

Część mieszkań jest już sprzedana, ale jeszcze mamy spory wybór. Szczegółowe informacje w biurze M2 NIERUCHOMOŚCI lub pod numerem telefonu 602 669 718